A A+ A++
do 12:00
on-line
Autor: Iwona Warecka Publikacja: 11.04.2022 Aktualizacja: 11.04.2022

Podstawy i obliczenia wskaźników Journal Impact Factor i Journal Citation Indicator

Czy wiesz, dlaczego czasopisma dążą do osiągnięcia jak najwyższego wskaźnika Journal Impact Factor? Jakie dane wykorzystywane są do jego obliczenia? Czy można zmanipulować wyniki dla czasopisma? Czym się różni wskaźnik Journal Citation Indicator? Poznaj odpowiedzi na sesji z ekspertami.

ZAREJESTRUJ SIĘ

30.06

Nowa edycja Journal Citation Reports

29.06

Co mogą więcej nam powiedzieć poszczególne cytowania?

31.05

Clarivate. Wykorzystaj InCites do wnikliwej analizy SWOT i innych analiz porównawczych

31.05

Clarivate. Jak efektywnie tworzyć przegląd literatury

23.05

Web of Science i InCites w praktyce. EndNote online II – wykorzystanie w pisaniu publikacji naukowych

20.05

Web of Science i InCites w praktyce. EndNote online I – tworzenie i zarządzanie biblioteką rekordów

06.05

Webinarium EBSCO na temat szkodliwych praktyk w wydawnictwach naukowych (przypadek czasopism drapieżnych)

28.04

Opracowanie analiz i raportu dla wydziału lub grupy autorów

27.04

Zalety wykorzystania danych Web of Science w zarządzaniu zbiorami bibliotecznym

26.04

Wykorzystaj rozwiązania Clarivate do opracowania strategii rankingowej

25.04

Web of Science – tworzenie raportów cytowań i indeks Hirscha

22.04

07.04

Kwietniowe webinaria IEEE

05.04

Kwietniowe webinaria IEEE

30.03

Wskazówki i najlepsze praktyki dotyczące publikacji od redaktorów IEEE

03.03

Zapraszamy na webinarium IEEE Strategie wyszukiwania umożliwiające spersonalizowanie swoich doświadczeń badawczych

31.08

Bezpłatne szkolenie z zarządzania danymi badawczymi.

11.08

Webinarium Taylor&Francis dotyczące publikowania otwartego

25.05

Wystawa "Książka koreańska"