A A+ A++
do 15:00
Autor: Iwona Warecka Publikacja: 22.04.2021 Aktualizacja: 23.04.2021

Wystawa ASP Wrocław

Galeria Sztuki Zakamarek zaprasza na wystawę.

Tytuł wystawy: "Bajki dla dorosłych"

Autorzy: studenci studiów podyplomowych „Dyscypliny plastyczne w architekturze”, pracownia malarstwa i rysunku dr hab. Normana Smużniaka prof. ASP

Czas trwania wystawy: 26/02/2021 – 26/04/2021

„Dyscypliny plastyczne w architekturze” to studia podyplomowe usytuowane przy Wydziale Architektury Wnętrz, Wzornictwa i Scenografii Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. Studium realizuje swój program we współpracy z wszystkimi wydziałami uczelni. Twórcą Studium oraz opiekunem merytorycznym jest prof. Michał Jędrzejewski, Kierownikiem prof. Urszula Smaza-Gralak. Do Studium przyjmowani są absolwenci wyższych uczelni wszelkiego typu: lekarze, inżynierowie, humaniści, przedstawiciele nauk ścisłych, ekonomiści, absolwenci AWF, jak i absolwenci uczelni artystycznych, którzy pragną poszerzyć swoje umiejętności o inną dyscyplinę twórczą. W trakcie studiów słuchacze poznają tajniki malarstwa, rysunku, historii sztuki i kultury oraz tworzą dzieła artystyczne w wybranej pracowni kierunkowej. Prezentowane prace powstały w pracowni malarskiej profesora Normana Smużniaka.

Wystawa jest podzielona na dwie części. Część pierwszą można obejrzeć w Galerii Sztuki Zakamarek w budynku Biblioteki Politechniki Śląskiej w Gliwicach przy ul. Kaszubskiej 23 a część drugą – w Galerii Perkozy, mieszczącą się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gliwicach przy ul. Perkoza 12.

Uczestnicy wystawy Bajki dla dorosłych:
Andrzej Bieniek, Anna Broniec, Wiesława Chorążewska, Sabina Dębicka, Aleksandra Dradrach-Kubala, Filip Dudek, Iwona Gędek, Beata Hasselwander, Joanna Maciejowska, Janusz Majer, Halina Matoga, Edyta Miśta, Małgorzata Sieradzan, Agnieszka Zdybel-Zawadzka.

Kuratorami wystawy są: Norman Smużniak oraz Bogusława Lisiecka.

Wystawa działa w oparciu o obowiązujące w kraju wskazania dotyczące zasad bezpieczeństwa i ograniczeń w stanie epidemii COVID-19 oraz wewnętrzne zasady funkcjonowania uczelni (w zależności od obowiązującego poziomu zagrożenia COVID-19). Zapraszamy również do oglądania jej on-line.

30.06

Nowa edycja Journal Citation Reports

29.06

Co mogą więcej nam powiedzieć poszczególne cytowania?

31.05

Clarivate. Wykorzystaj InCites do wnikliwej analizy SWOT i innych analiz porównawczych

31.05

Clarivate. Jak efektywnie tworzyć przegląd literatury

23.05

Web of Science i InCites w praktyce. EndNote online II – wykorzystanie w pisaniu publikacji naukowych

20.05

Web of Science i InCites w praktyce. EndNote online I – tworzenie i zarządzanie biblioteką rekordów

06.05

Webinarium EBSCO na temat szkodliwych praktyk w wydawnictwach naukowych (przypadek czasopism drapieżnych)

28.04

Opracowanie analiz i raportu dla wydziału lub grupy autorów

27.04

Zalety wykorzystania danych Web of Science w zarządzaniu zbiorami bibliotecznym

26.04

Wykorzystaj rozwiązania Clarivate do opracowania strategii rankingowej

25.04

Web of Science – tworzenie raportów cytowań i indeks Hirscha

22.04

Podstawy i obliczenia wskaźników Journal Impact Factor i Journal Citation Indicator

07.04

Kwietniowe webinaria IEEE

05.04

Kwietniowe webinaria IEEE

30.03

Wskazówki i najlepsze praktyki dotyczące publikacji od redaktorów IEEE

03.03

Zapraszamy na webinarium IEEE Strategie wyszukiwania umożliwiające spersonalizowanie swoich doświadczeń badawczych

31.08

Bezpłatne szkolenie z zarządzania danymi badawczymi.

11.08

Webinarium Taylor&Francis dotyczące publikowania otwartego

25.05

Wystawa "Książka koreańska"