Start - Aktualności

XIII Ogólnopolska Konferencja "Problemy jakości powietrza wewnętrznego w Polsce"
W dniach 26 i 27 listopada 2015r. w Warszawie odbyła się XIII Ogólnopolska Konferencja "Problemy jakości powietrza wewnętrznego w Polsce", w której udział wzięli pracownicy Katedry OWiTO: dr inż. Anna Bulińska i mgr inż. Piotr Ciuman.
Dr inż. Anna Bulińska wygłosiła referat, pt. "Jakość powietrza w pomieszczeniach z nawiewnikami okiennymi".
Mgr inż Piotr Ciuman wygłosił referat, pt. "Numeryczne modelowanie rozdziału powietrza w hali basenowej wsparte eksperymentalnie", przygotowany wraz z prof. Barbarą Lipską i mgr inż. Grzegorzem Burdą.
Aktualności
Pokaż wszystkie







Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Instalacyjnych 2024/2025
Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Instalacyjnych jest sprawdzeniem i porównaniem wiedzy oraz umiejętności uczniów w dziedzinie instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych, grzewczych i gazowych na poziomie ogólnopolskiej rywalizacji. Stwarza również nauczycielom kształcenia branżowego warunki do wymiany doświadczeń i współpracy ze środowiskiem branżowym.


























































Prof. Aleksandra Ziembińska-Buczyńska (KBŚ) w nowym składzie Rady Upowszechniania Nauki RUN PAN, na kadencję 2023-2026.
Dr hab. Aleksandra Ziembińska-Buczyńska, prof. PŚ, została powołana na członka Rady Upowszechniania Nauki PAN na lata 2023 - 2026. To już jej druga kadencja. Gratulujemy!













































Więcej aktualności Mniej aktualności
Współpraca:

Santander Universidades to jeden z fundamentów społecznego zaangażowania Banku Zachodniego BZWBK oraz Grupy Santander.
Współpraca:

Santander Universidades to jeden z fundamentów społecznego zaangażowania Banku Zachodniego BZWBK oraz Grupy Santander.