A A+ A++

 

 

Politechnika Śląska zaprasza do udziału w projekcie

„Politechnika Śląska Trzeciego Wieku”

     Instytut Badań nad Edukacją i Komunikacją Politechniki Śląskiej w Gliwicach, we współpracy z innymi wydziałami uczelni zapraszają osoby, które w momencie rozpoczęcia kursu ukończyły 55 lat do uczestnictwa w projekcie „Politechnika Śląska Trzeciego Wieku”.


 

             logo Projektu „Politechnika Śląska Trzeciego Wieku”

 

Prowadzone w salach Politechniki Śląskiej przez wykładowców akademickich zajęcia wykładowo-warsztatowe jak i zajęcia laboratoryjne przybliżą uczestnikom świat nauki i dostarczą ciekawych wrażeń.

Tematyka zajęć wykładowo-warsztatowych z dziedziny nauk ścisłych i dyscyplin technicznych ma służyć poszerzeniu wiedzy ogólnej i specjalistycznej.
Zajęcia z zakresu psychologii i pedagogiki obejmują zagadnienia poszerzające wiedzę o procesach psychicznych, psychomotorycznych, poznawczych i psychospołecznych w wieku senioralnym.

Zajęcia z zakresu nauk humanistycznych poruszają aspekty kultury Francji, Włoch, Wielkiej Brytanii, językoznawstwa i psycholingwistyki.

Udział w projekcie jest bezpłatny.

Organizator zapewnia uczestnikom transport z miejsca zamieszkania do miejsca realizacji zajęć (wykładów i zajęć laboratoryjnych) w Gliwicach i Zabrzu (tam i z powrotem), ubezpieczenie oraz opiekę podczas transportu i jak i zajęć.
W trakcie zajęć uczestnicy otrzymają poczęstunek (podczas przerwy kawowej) oraz zużywalne materiały dydaktyczne.

 

Serdecznie zapraszamy - rekrutacja trwa!

 

UWAGA!
 
Ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną, rekrutacja przewidziana do 4 kwietnia br. a także planowane zajęcia w ramach projektu Politechnika Śląska Trzeciego Wieku zostają zawieszone do odwołania.
 
O nowym terminie rekrutacji zostaną Państwo poinformowani - prosimy śledzić informacje na naszej stronie.
 

 

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie