A A+ A++

Benefis Profesora Adama Stankowskiego

W dniu 13 listopada 2019 r. na terenie naszej jednostki odbyła się wyjątkowa uroczystość - benefis prof. dr hab. Adama Stankowskiego.
Uczestniczący w spotkaniu pracownicy i studenci oraz zaproszeni goście mieli możliwość zapoznania się z przebiegiem kariery zawodowej i bogatym dorobkiem naukowym Pana Profesora.

Uroczystą laudację sylwetki Jubilata wygłosił prof. dr hab. Stanisław Juszczyk, wieloletni Dziekan Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, macierzystej Uczelni prof. Adama Stankowskiego.
Wspomnieniami z okresów wspólnej pracy zawodowej i naukowej z Profesorem podzielili się z uczestnikami spotkania dawni współpracownicy: dr Jerzy Wolny, były dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Tychach i mgr Maria Flanczewska-Wolny, była dyrektor Kolegium Pedagogicznego w Gliwicach. Głos zabrał również sam Gość honorowy uroczystości prof. dr. hab. Adam Stankowski wspominając najbardziej znaczące momenty w swojej zawodowej działalności.
Spotkanie podsumowały podziękowania i gratulacje złożone przez Dyrektor Instytutu dr hab. prof. Politechniki Śląskiej Beatę Pitułę oraz Przewodniczącą Samorządu Studenckiego Panią Natalię Miler.

 

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie