A A+ A++
24.09.2020 - Wymagania dla studentów I roku w sprawie składania dokumentów - proszę o zapoznanie się z tekstem zawartym w pliku.
 
 ___________________________________________________________________
 
 
 W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną, bezpośrednie kontakty na Uczelni zostają ograniczone do niezbędnego minimum. Podstawową formą kontaktu staje się telefon i Internet.
Proszę o zapoznanie się z dokumentem zawierającym dane teleadresowe Biur Obsługi Studentów.

Od roku akademickiego 2020/2021 wszystkie sprawy studenckie załatwiane są w Biurze Obsługi Studentów 1 Gliwice, ul. Konarskiego 18 (budynek Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki) w pokoju 120.
Pracownik odpowiedzialny za obsługę administracyjną studentów kierunków prowadzonych przez Instytut Badań nad Edukacją i Komunikacją (pedagogika, filologia, lingwistyka stosowana, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna): Beata Śmietana (Beata.Smietana@polsl.pl, tel. 32 237 13 20)

Ze względu na obecną sytuację prosimy o kontakt telefoniczny: 32 237 13 20 lub mailowy: Beata.Smietana@polsl.pl lub bosg1@polsl.pl

W Biurze Obsługi Studentów sprawy są załatwiane od poniedziałku do czwartku w godzinach od 9.30 do 13.00. W piątek Biuro Obsługi Studentów 1 Gliwice jest nieczynne dla studentów (praca wewnętrzna).

 

© Silesian University of Technology

General information clause on the processing of personal data by the Silesian University of Technology

The authors - the organizational units in which the information materials were produced, are fully responsible for the correctness, up-to-date and legal compliance with the provisions of the law. Hosted by: IT Center of the Silesian University of Technology ()

Rules for the use of "cookies" on the websites of the Silesian University of Technology

Data availability statement

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie