A A+ A++

Administracja Instytutu

Sekretariat Dyrektora
Iwona KUBICZ
telefon: +48 32 400 39 52
fax: +48 32 400 39 53
e-mail: Iwona.Kubicz@polsl.pl

Kierownik obiektu dydaktycznego
mgr Magdalena PAWLICA-MIKSIEWICZ
telefon: +48 32 400 39 50
e-mail: Magdalena.Pawlica-Miksiewicz@polsl.pl

Pełnomocnik ds. kontrolingu
mgr Jadwiga PETRYCKA
telefon: +48 32 400 39 46
e-mail: Jadwiga.Petrycka@polsl.pl

Lokalny administrator systemów informatycznych
mgr inż. Bogdan P. KUBIK
telefon: +48 32 400 39 45
e-mail: Bogdan.Kubik@polsl.pl

Samodzielny referent admin.
Beata ŚMIETANA
telefon: +48 32 400 39 55
e-mail: Beata.Smietana@polsl.pl

Samodzielny referent admin.
mgr Magdalena PYPNO
telefon: +48 32 400 39 40
e-mail: Magdalena.Pypno@polsl.pl

Samodzielny referent ekonomiczny
mgr Barbara MUCHA
telefon: +48 32 400 39 54
e-mail: Barbara.Mucha@polsl.pl

 

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie