A A+ A++

Kandydacie, Kandydatko!

Rekrutacja letnia na naszym Wydziale jeszcze trwa. Trzy nabory już za nami – przed Wami ostatnia szansa! Zapraszamy do zapisów na nasze studia, które dają szerokie perspektywy rozwoju. Do końca IV tury naboru zostało już niewiele czasu! Możliwość składania aplikacji do 15. września do godziny 6:59!
  • 00dni
  • 00godzin
  • 00minut
  • 00sekund
Nie umiesz się zdecydować co chcesz robić po maturze? Chcesz studiować ciekawy kierunek z pespektywami? Marzy Ci się by po zakończeniu edukacji mieć dobrą pracę, bądź własny biznes?
 
Rozwiąż nasze QUIZy, które pomogą Ci podjąć decyzję czy Nasz wydział jest dla Ciebie strzałem w dziesiątkę! Jeśli tak, to rekrutacja letnia w pierwszym naborze potrwa jeszcze tylko kilka dni!
Zobacz co mamy w ofercie na nowy rok akademicki! Przejrzyj nasz informator online, który przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie! Znajdziesz tam informacje dotyczące:
osoby

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie