Autor: System Publikacja: 04.11.2020 Aktualizacja: 12.10.2021

OBOWIĄZKOWE BADANIA LEKARSKIE DLA STUDENTÓW I ROKU

W związku z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 26 sierpnia 2014 r. Studenci I roku Politechniki  Śląskiej  zobowiązani są do wykonania obowiązkowych badań lekarskich.

W dniach 19 i 20 listopada odbędą się badania lekarskie dla Studentów I roku Wydziału Inżynierii Biomedycznej. W związku z trudną sytuacją epidemiczną badania odbędą się z podziałem na małe grupy w wyznaczonych pomieszczeniach na Wydziale Górniczym w Gliwicach.

Skierowanie na badania zawierające informację o czynnikach szkodliwych, uciążliwych lub niebezpiecznych dla zdrowia, występujących w miejscu odbywania studiów na danym kierunku kształcenia będą dostarczone lekarzom przez pracowników Biura Obsługi Studentów.

Na Platformie Zdalnej Edukacji zostaną umieszczone listy studentów z podziałem na dni i godziny odbywania badań lekarskich. Proszę o przestrzeganie terminów i stosowanie się do wytycznych, ponieważ badania będą odbywać się wg ściśle ustalonego schematu. Lekarze otrzymają skierowania i listy studentów z danego dnia i godziny.

Badania lekarskie, wykonywane na podstawie otrzymanego skierowania są bezpłatne tylko w placówce wskazanej przez uczelnię.  Zaświadczenie lekarskie zawierające orzeczenie o braku przeciwskazań należy złożyć w Biurze Obsługi Studentów.

Terminowość wykonywania badań lekarskich studentów danej jednostki organizacyjnej nadzoruje Centrum Obsługi Studiów a oryginały zaświadczeń lekarskich są przechowywane w teczce akt studenta.

Przestrzeganie obowiązkowych zasad podczas epidemii

2021-02-04 00:54:34
2021-03-02 13:05:30

Narodowy program publikacji naukowych Springer 2020

2020-08-13 07:48:00
2023-07-14 09:42:19
13.08.2020

Targi KOMPOZYT-EXPO w Krakowie

Wideo może być bardzo pomocne w przedstawieniu swojego punktu widzenia.

2020-08-13 07:46:51
2021-02-04 00:49:58