A A+ A++
do 17-11-2021
do 11:00
Autor: Anna Orłowska Publikacja: 15.11.2021 Aktualizacja: 15.11.2021

Zobaczyć niewidzialne - zajecia popularyzujące naukę dla dzieci wczesnoszkolnych

17 listopada br. odbęda się zajecia popularyzujące naukę dla dzieci wczesnoszkolnych "Zobaczyć niewidzialne" w Szkole Podstawowej nr 15 w Rudzie Śląskiej.

Głównym tematem zajęć będzie zjawisko luminescencji oraz bioluminescencji. Odbiorcą wydarzenia będą uczniowie kl 1. Podczas zajęć uczniowie będą przeprowadzać obserwacje oraz samodzielnie wykonywać eksperymenty związane ze świeceniem roztworów.
Organizatorem zajęć jest Katedra Biotechnologii Środowiskowej Politechniki Śląskiej.

Osoba do kontaktu:

dr hab inż. Joanna Kalka