A A+ A++
photo
od 17-11-2021
od 14:00
do 17-11-2021
do 16:00
Autor: Anna Orłowska Publikacja: 15.11.2021 Aktualizacja: 15.11.2021

Ogólnouczelniany e-panel dyskusyjny Project Based Learning

17 listopada 2021 roku o godzinie 14:00 za pośrednictwem komunikatora Zoo.us. odbędzie się  ogólnouczelniany e-panel dyskusyjny PBL organizowany w ramach VIII edycji konkursu na „Indywidualne Programy Studiów realizowane w formie Project Based Learning” w ramach projektu "Politechnika Śląska jako Centrum Nowoczesnego Kształcenia opartego o badania i innowacje", który jest współfinansowany ze środków UE w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. 

Link do spotkania: https://zoom.us/j/92492428259 (meeting ID: 924 9242 8259)

W ramach panelu zaprezentowane zostaną podstawowe informacje o konkursie oraz tematy projektów PBL zgłoszone do VIII edycji konkursu, która będzie obejmować semestr letni roku akademickiego 2021/2022. Projekty w tej edycji będą realizowane przez studentów I i II stopnia kształcenia pod przewodnictwem opiekuna głównego i dwóch opiekunów pomocniczych. 

Łącznie do tej edycji konkursu zgłoszono 57 tematów, na podstawie których został zredagowany Informator o zgłoszonych tematach projektów PBL_VIII edycja, który przesyłam w załączeniu. Jest on również dostępny zarówno dla pracowników, jak i dla studentów na Platformie Zdalnej Edukacji pod adresem https://platforma.polsl.pl/rr/ (kursy: Informacje dla pracowników, Informacje dla studentów).

Udostępnij:fbtwitter

Wydarzenia

Pokaż wszystkie
Eureca-PRO logo

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie