A A+ A++
photo
od 10-12-2021
od 08:00
do 10-12-2021
do 15:00
Autor: Anna Orłowska Publikacja: 28.10.2021 Aktualizacja: 29.10.2021

Międzynarodowa Konferencja Naukowa EPAE (Environmental Protection & Energy)

Jesteśmy studentami studiów magisterskich na Energetyce na wydziale ISIE i co roku organizujemy Międzynarodową Konferencję Naukową EPAE (Environmental Protection & Energy).

Każdego roku liczymy się z wieloma prezentacjami przedstawianymi przez studentów z różnych krajów oraz ekspertów w różnych tematach związanych z konferencją!

Tegoroczna konferencja Environmental Protection & Energy jest dedykowana dla badaczy, młodych naukowców i studentów, którzy chcą podzielić się swoim doświadczeniem naukowym, poprawić umiejętności prezentacji oraz poszerzyć swoje horyzonty w dziedzinie energetyki.

Dlatego też chcielibyśmy zaprosić społeczność do udziału i prezentacji w naszej Konferencji, która odbędzie się 10 grudnia w Gliwicach, w budynku CNT Politechniki Śląskiej. Zarówno prezentacja jak i uczestnictwo mogą być dokonane

online, jak i osobiście.

Więcej informacji można uzyskać na naszej stronie internetowej www.epaeconference.com lub kontaktując się z nami bezpośrednio przez epaeconference@gmail.com .

Udostępnij:fbtwitter

Wydarzenia

Pokaż wszystkie
Eureca-PRO logo

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie