A A+ A++
do 15-12-2021
do 15:00
Autor: Anna Orłowska Publikacja: 25.10.2021 Aktualizacja: 26.10.2021

Konkurs "Elektronika - by żyło się łatwiej" (Edycja 2022)

Wydział Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej wraz z partnerami – firmami SIEMENS Polska oraz KAMAMI ogłasza konkurs na najciekawszy projekt z dziedziny elektroniki, informatyki lub automatyki pod hasłem: Elektronika - by żyło się łatwiej.

Konkurs kierowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych – szczególnie liceów o profilach matematyczno-fizycznych i politechnicznych oraz techników kształcących w kierunkach: technik elektronik, mechatronik, informatyk, automatyk i pokrewnych.

Do konkursu można zgłaszać zrealizowane projekty będące przykładami praktycznych zastosowań szeroko pojętej elektroniki. Mogą nimi być:

• układy elektroniczne,
  • systemy mechatroniczne,
  • aplikacje sterowników programowalnych PLC takich jak SIMATIC S7, LOGO! oraz innych,
  • aplikacje na mikrokontrolerach,
  • aplikacje na smartfony i tablety,
  • programy komputerowe,
  • inne.

15 grudnia 2021 – upływa termin rejestracji uczestników zamierzających wziąć udział w konkursie Elektronika - by żyło się łatwiej. Zarejestrować się należy na stronie konkurs.aei.polsl.pl podając proponowany temat projektu, swoje dane oraz dane nauczyciela-opiekuna. Zachęcamy jednak do wcześniejszej rejestracji, co usprawni prace organizacyjne.

Elektronika - by żyło się łatwiej

Więcej informacji można uzyskać pod adresem:

Pokaż wszystkie
Eureca-PRO logo