A A+ A++

Centrum Promocji i Komunikacji

ul. Akademicka 2A, 44-100 Gliwice
ico

Sekcja Promocji

e-mail: promocja@polsl.pl

Pracownicy:

Joanna Szabłowska, Kierownik Sekcji

nr tel.: 32 400 30 84 , pok. 296a

e-mail: joanna.szablowska@polsl.pl

Natalia Miler, samodzielny referent administracyjny

nr tel.: 32 237 20 17, pok. 296

e-mail: natalia.miler@polsl.pl

Anna Orłowska, specjalista administracyjny

nr tel: 32 237 15 42 , pok. 296

e-mail: anna.orlowska@polsl.pl

Magdalena Pawlaczek, specjalista administracyjny

nr tel.: 32 237 19 69, pok. 296a

e-mail: magdalena.pawlaczek@polsl.pl

Agnieszka Pilsyk, grafik 

nr tel: 32 237 11 99 , pok. 296

e-mail: agnieszka.pilsyk@polsl.pl

ico

Sekcja Komunikacji i Identyfikacji Wizualnej

e-mail: RI2-2-SKiIW@polsl.pl

Pracownicy:

Maciej Mutwil, grafik

nr tel: 32 237 11 80 , pok. 47

e-mail: maciej.mutwil@polsl.pl

Jolanta Skwaradowska, specjalista administracyjny

nr tel: 32 237 11 80 , pok. 47

e- mail: jolanta.skwaradowska@polsl.pl

ico

Telewizja Internetowa Politechniki Śląskiej

e-mail: tv@polsl.pl

Pracownicy: 

Iwona Flanczewska Rogalska, Kierownik Sekcji

nr tel.: 32 237 14 97 , pok. 295

e-mail: iwona.flanczewska-rogalska@polsl.pl

Anna Świderska, specjalista administracyjny

nr tel.: 32 237 20 17 , pok. 297

e-mail: anna.swiderska@polsl.pl

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie