od 07-04-2022
do 15:00
Autor: Anna Orłowska Publikacja: 22.03.2022 Aktualizacja: 22.03.2022

Dzień Otwarty Politechniki Śląskiej

Zapraszamy na Dzień Otwarty Politechniki Śląskiej!

W czasie wydarzenia realizowana jest również akcja Dziewczyny na Politechniki! Widzimy się 7 kwietnia 2022 roku w Centrum Edukacyjno-Kongresowe

Nie wiesz jaki kierunek studiów wybrać? Zastanawiasz się czym różni się profil praktyczny od ogólnoakademickiego? Chcesz poznać możliwości realizowania swoich pasji i zainteresowań podczas studiowania? To wydarzenie jest właśnie dla Ciebie!
Podczas naszego Dnia Otwartego możesz porozmawiać zarówno z Prowadzącymi jak i ze Studentami! Zadać pytania dotyczące studiów oraz życia studenckiego na naszej Uczelni.

Harmonogram wydarzenia:

Aula A godzina 10:00

• otwarcie wydarzenia, przywitanie kandydatów przez Prorektora ds. Studenckich i Kształcenia prof. Wojciecha Szkliniarza
  • przedstawienie oferty kształcenia - prof. Jarosław Brodny
  • Wojciech Wolny – absolwent Politechniki Śląskiej – prezes EUVIC
  • pokaz fizyków – dr Jarosław Sikorski i dr Kamil Barczak

Hol wokół Auli A – parter i piętro w godzinach 10:00 – 13:00 - stoiska kół naukowych, samorządów studenckich oraz wydziałów

Kampus Uczelni w Gliwicach -13:00 – zwiedzanie jednostek (Wydziałów/Instytutów)

Zapraszamy!

Pokaż wszystkie