od 28-01-2022
do 13:00
Autor: Anna Orłowska Publikacja: 23.11.2021 Aktualizacja: 23.11.2021

Wykłady, pokazy i demonstracje dla uczniów PSP 1 w Kaletach

Wykłady popularnonaukowe oraz pokazy i demonstracje z dziedziny fizyki i chemii dla uczniów PSP 1 w Kaletach. Szkoła organizuje wycieczkę dla uczniów klas 7, którzy rozpoczynają naukę przedmiotów fizyka i chemia.

Celem wydarzenia jest zainteresowanie uczniów nowymi przedmiotami oraz pokazanie im wybranych zagadnień z dziedziny fizyki i chemii w atrakcyjny i ciekawy sposób.

Podczas wycieczki uczniowie wezmą udział w wykładzie popularnonaukowym oraz zobaczą pokazy i demonstracje z wybranych zagadnień fizyki i chemii, dostosowanych do ich poziom kształcenia. Uczniowie będą podzieleni na 3 grupy, każda z grup odwiedzi Instytut Fizyki oraz Wydział Chemiczny.

Osoba do kontaktu:

dr inż. Justyna Juszczyk-Synowiec