A A+ A++

W dniach 10. oraz 16. lutego 2021 roku na Wydziale Górnictwa, Inżynierii Bezpieczeństwa i Automatyki Przemysłowej zostały podpisane porozumienia o współpracy z kolejnymi Placówkami oświatowymi. Grono Szkół, które będą współpracowały z naszym Wydziałem powiększyło się o dwie wyśmienite placówki, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Gliwicach oraz Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

W spotkaniach poświęconych współpracy placówek oświatowych z naszym Wydziałem udział wzięli Dyrektorzy i Wicedyrektorzy wspomnianych placówek, zaś nasz Wydział reprezentował Pan Dziekan prof. dr hab. inż. Franciszek Plewa.

Na spotkaniach omówiono kierunki współpracy oraz możliwości udziału Uczniów Szkół w przeróżnych wydarzeniach organizowanych przez Wydział Górnictwa, Inżynierii Bezpieczeństwa i Automatyki Przemysłowej.