A A+ A++

 

W dniach 10. oraz 16. lutego 2021 roku na Wydziale Górnictwa, Inżynierii Bezpieczeństwa i Automatyki Przemysłowej zostały podpisane porozumienia o współpracy z kolejnymi Placówkami oświatowymi. Grono Szkół, które będą współpracowały z naszym Wydziałem powiększyło się o dwie wyśmienite placówki, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Gliwicach oraz Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

W spotkaniach poświęconych współpracy placówek oświatowych z naszym Wydziałem udział wzięli Dyrektorzy i Wicedyrektorzy wspomnianych placówek, zaś nasz Wydział reprezentował Pan Dziekan prof. dr hab. inż. Franciszek Plewa.

Na spotkaniach omówiono kierunki współpracy oraz możliwości udziału Uczniów Szkół w przeróżnych wydarzeniach organizowanych przez Wydział Górnictwa, Inżynierii Bezpieczeństwa i Automatyki Przemysłowej.

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie