A A+ A++

Konferencje naukowe

W wyniku współpracy z wieloma instytucjami naukowymi i przedstawicielami biznesu pracownicy Wydziału Górnictwa , Inżynierii Bezpieczeństwa i Automatyki Przemysłowej uczestniczą w szeregu konferecjach naukowych. Równocześnie wspierają także ich organizacje będąc członkami komitetów naukowych i organizacyjnych. Dlatego na tej stronie zamieszczamy zaproszenia do szeregu rekomendowanych przez nasz Wydział konferencji. ZAPRASZAMY!

photo
  • Kongres Międzynarodowej Federacji Geodetów (FIG)

W   dniach 11-15 września 2022 roku w Warszawie odbędzie się Kongres Międzynarodowej Federacji Geodetów (FIG). Zaszczyt organizacji tego ważnego wydarzenia przypadł tym razem Polsce. Organizatorem jest Stowarzyszenie Geodetów Polskich.  

Temat wiodący Kongresu to: Wolontariat dla przyszłości - Doskonałość geoprzestrzenna dla lepszego życia.  

W imieniu organizatorów, w tym Oddziału SGP w Katowicach oraz Koła terenowego SGP, działającego przy Politechnice Śląskiej, zapraszamy do udziału w wydarzeniu. 

Szczegółowe informacje na temat referatów i zgłoszeń znajdują się na stronie Kongresu.

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie