A A+ A++

Adaptacja materiałów edukacyjnych lub egzaminacyjnych

Oferujemy możliwość dostosowania materiałów edukacyjnych lub egzaminacyjnych do potrzeb osób z niepełnosprawnością. Dostosowanie może przybrać formę np. opracowania wersji elektronicznej, materiałów w druku powiększonym lub w brajlu.

O dostosowanie materiałów może zawnioskować student/doktorant z niepełnosprawnością lub nauczyciel akademicki prowadzący zajęcia. Wspieramy również pracowników w samodzielnym przygotowaniu dostosowanych materiałów.

Przed zawnioskowaniem o dostosowanie materiałów edukacyjnych lub egzaminacyjnych prosimy o kontakt mailowy w celu ustalenia możliwości takiego dostosowania. Czas wykonania usługi zależy od ilości i złożoności materiału (tekst, rysunki, wykresy itd.).

Eureca-PRO logo

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie