Organizacja semestru letniego

na Wydziale Chemicznym

w roku akademickim  2020/2021

1. Zajęcia programowe w semestrze letnim odbywają się do 27.06.2021

Do dnia 27.06.2021 studenci powinni uzyskać zaliczenia z przedmiotów nieobjętych egzaminem oraz z poszczególnych form zajęć (ćwiczenia, laboratoria, seminaria) prowadzonych w ramach przedmiotów egzaminacyjnych.

1. Ze względu na obecną sytuację epidemiczną, sesja egzaminacyjna letnia trwa od 28.06.2021 – do 19.09.2021.

Zaleca się przeprowadzenie egzaminów w terminach 28.06.2021 - 18.07. 2021  oraz  06.09.2021 – 19.09.2021, lub bezpośrednio po zakończeniu zajęć w systemie blokowym.

1. Starości lat lub grup specjalizacyjnych, w porozumieniu z prowadzącymi przedmiot, przesyłają do Biura Obsługi Studenta do dnia 28.05.2021 propozycje trzech terminów egzaminu z każdego przedmiotu „egzaminacyjnego”, przewidzianego w programie studiów. Trzeci termin egzaminu powinien być wyznaczony nie później niż 19.09.2021.
  2. Dzień 30 września 2021 (czwartek) jest ostatecznym terminem zaliczenia semestru letniego.
  3. Podania o odrabianie przedmiotów awansem muszą być złożone do 24 września 2021 (piątek) i muszą zawierać zgodę prowadzącego przedmiot.

Prodziekan ds. Kształcenia może wyrazić zgodę na realizację nie więcej niż czterech przedmiotów awansem, pod warunkiem, że zaległości w programie realizacji studiów nie przekraczają jednego roku.

Prodziekan ds. Kształcenia

dr hab. inż. Katarzyna Jaszcz, prof. Pol. Śl.