Organizacja procesu dyplomowania

na studiach II stopnia

na Wydziale Chemicznym

w roku akademickim  2021/2022

• Praca dyplomowa musi zostać wprowadzona do systemu APD i zatwierdzona przez promotora w systemie APD, nie później niż 5 września 2022.
    Po zatwierdzeniu pracy przez promotora, student składa w sekretariacie Katedry wniosek o powołanie komisji egzaminacyjnej, a w Biurze Obsługi Studenta, komplet wymaganych dokumentów. Komisja powoływana jest przez Dziekana ds. Kształcenia, a jej skład, oraz termin egzaminu dyplomowego są wprowadzane do systemu APD.
  • Egzamin dyplomowy powinien odbyć się nie później niż 30 września 2022.
    Studenci którzy złożą pracę dyplomową
    • do dnia 15 czerwca 2022, będą mieli wyznaczony termin obrony do 04.07. 2022
    • do dnia 30 czerwca 2022, będą mieli wyznaczony termin obrony do 20.07. 2022

po tym terminie ze względu u na okres urlopowy nie będzie obron prac dyplomowych.

• Na wniosek studenta (za zgodą kierującego pracą), termin złożenia pracy dyplomowej może zostać przedłużony, jednak nie dłużej niż do 5 listopada. Obrony powinny się odbyć nie później niż 30 listopada 2022.

Niezłożenie pracy dyplomowej w terminie oraz niezłożenie wniosku o przesunięcie terminu złożenia pracy dyplomowej skutkuje skreśleniem z listy studentów.