UWAGA!!! Studenci semestru IV

OGŁOSZENIE O ZAPISACH

NA PRZEDMIOTY WYBIERALNE REALIZOWANE W SEMESTRZE VI  2021/202 2

(dla studentów IV semestru wszystkich kierunków, z wyjątkiem Biotechnologii)

W dniach od 14 do 18 czerwca  2021 odbędą się zapisy na przedmioty wybieralne na semestrze VI w roku akademickim 2021/2022 dla studentów aktualnego semestru IV.

W załączniku znajduje się lista przedmiotów wybieralnych.

Zapisów na przedmioty wybieralne należy dokonać w systemie USOS (starostów grup proszę wcześniej o kontakt z BOS).

Warunkiem uruchomienia zajęć z każdego przedmiotu będzie zapisanie się na przedmiot minimalnej liczby studentów wymaganej do prowadzenia danego rodzaju zajęć. Przy mniejszej od minimum liczbie osób, studenci zostaną poproszeni o wybór innego przedmiotu. W przypadku braku możliwości przyjęcia na wybrany przedmiot wszystkich zapisanych osób, o kolejności przyjęć decyduje średnia ocen z poprzednich semestrów.

Karty przedmiotów są dostępne na stronie internetowej w zakładce Student/Karty przedmiotów oraz w BOS.

Prodziekan ds. Kształcenia

dr hab. inż. Katarzyna Jaszcz