Terminy egzaminów z języków obcych w letniej sesji egzaminacyjnej 2020/21:

I termin: 28.06. - 04.07.2021

II termin: 05.07. - 11.07.2021

III termin: 13.09  - 19.09.2021

Jednocześnie zgodnie z  Zarządzeniem nr 191/2020 w sprawie organizacji roku akademickiego zakłada się umożliwienie studentom przystąpienia do egzaminu w terminie zerowym (przed rozpoczęciem sesji egzaminacyjnej) po uprzednim ustaleniu z prowadzącym.

Daty egzaminów w ramach kolejnych terminów ustala prowadzący zajęcia z porozumieniu z grupami lub, w uzasadnionych przypadkach, indywidualnie z zainteresowanymi studentami.

Egzamin z języka angielskiego kończący lektorat na studiach pierwszego stopnia odbędzie się w formie ustnej za pośrednictwem komunikatora ZOOM.

Studenci przystępują do egzaminu w parach i są zobowiązani do zapewnienia sobie warunków umożliwiających sprawne jego przeprowadzenie (komputer z dostępem do Internetu, mikrofonem
i kamerą).

Informacje dotyczące egzaminu z języka angielskiego oraz protokół egzaminu znajdują się na stronie internetowej SJO.

Szczegółowych instrukcji udzielają prowadzący zajęcia.

Egzamin B2 z języków obcych innych niż angielski zostanie przeprowadzony online na Platformie Zdalnej Edukacji Studium Języków Obcych oraz na platformie do wideo-konferencji ZOOM. Szczegółowe informacje znajdują się w kursie dla studentów zdających egzamin B2 na PZE:

Studenci przystępujący do egzaminu z języka angielskiego w ramach warunku lub przystępujący do egzaminu z innego języka niż zakończony lektorat na studiach pierwszego stopnia proszeni są o kontakt z następującymi osobami:

Pozostałych informacji udzielają kierownicy sekcji językowych:

Sekcja języka angielskiego I – mgr Iwona Rocznik iwona.rocznik@polsl.pl

Sekcja języka angielskiego II – mgr Iwona Gałązka iwona.galazka@polsl.pl

Sekcja języka niemieckiego, rosyjskiego, polskiego jako obcego i języków romańskich – mgr Grażyna Kubarska grazyna.kubarska@polsl.pl