od 21-04-2021
internet
Autor: Jacek Staszkiewicz Publikacja: 21.04.2021 Aktualizacja: 22.04.2021

Konferencja edukacyjna Edual

Po raz piąty na Politechnice Śląskiej odbędzie się konferencja Edukacja Dualna – EDUAL, tym razem pod tytułem przewodnim "Inteligentne miasta i mobilność przyszłości", organizowana wspólnie przez naszą uczelnię oraz Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną. Partnerem konferencji jest Miasto Katowice oraz Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei, a konferencja została objęta patronatami honorowymi: Ministerstwa Edukacji i Nauki; Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii; Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej oraz Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Tegoroczna edycja konferencji zostanie zorganizowana w trybie zdalnym w dniach 21-22 kwietnia na Wydziale Transportu i Inżynierii Lotniczej Politechniki Śląskiej w Katowicach. W związku z powyższym zaproszamy do wzięcia udziału w tym niezwykle ważnym dla Politechniki Śląskiej wydarzeniu.

Szczegółowe informację oraz program konferencji (w załączniku) znajdują się http://www.edual.polsl.pl

Faculty of Transport and Aviation Engineering is inviting you to a scheduled Zoom meeting.
Topic: Konferencja EDUAL
Time: Apr 21, 2021 11:00 Warsaw

Inną formą logowania jest w przypadku, gdy Zoom zainstalowano już na komputerze, zalogowanie do sesji wybierając "join" i wykorzystując login
Meeting ID: 910 1367 7325
w polu poniżej proszę podać swoje pełne imię i nazwisko, jako Państwa identyfikator podczas posiedzenia, a po kliknięciu przycisku „join” wprowadzić hasło.
Proszę wprowadzić hasło w polu Passcode: 111111

Pokaż wszystkie