od 20-01-2021
do 20-01-2021
do 13:45
Autor: Jacek Staszkiewicz Publikacja: 08.02.2021 Aktualizacja: 16.03.2021

Spotkanie przedstawicieli Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa ze studentami Wydziału Budownictwa

W najbliższą środę 20 stycznia 2021 r. o godz. 12:00-13:45 odbędzie się zdalne spotkanie przedstawicieli Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa ze studentami Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej.

Spotkanie dedykowane jest studentom III roku studiów pierwszego stopnia na kierunku ‘budownictwo”.

Temat spotkania: „Ustawowe uwarunkowania pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie (projektanta, kierownika budowy, inspektora nadzoru)”

Program spotkania:

1. Wprowadzenie – mgr inż. Roman Karwowski, przewodniczący Rady ŚlOIIB
  2. Przynależność do samorządu zawodowego inżynierów budownictwa – mgr inż. Tomasz Radziewski, zastępca przewodniczącego Rady ŚlOIIB
  3. Zasady uzyskiwania uprawnień budowlanych – mgr inż. Franciszek Buszka, przewodniczący Okręgowej Komisji Kwalifikacyjnej ŚlOIIB
  4. Etyka i odpowiedzialność zawodowa – mgr inż. Elżbieta Godzieszka, Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej ŚlOIIB – koordynator
  5. Dyskusja

Link do spotkania w aplikacji Zoom zostanie przesłany w przeddzień wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy!

Pokaż wszystkie