A A+ A++
do 30-06-2021
do 17:00
Autor: Bogusława Słowak Publikacja: 28.06.2021 Aktualizacja: 28.06.2021

30 czerwca 2021r. Seminarium POB1 nt: Skutki pandemii COVID-19 dla Systemu Ochrony Zdrowia w Polsce i w wybranych państwach europejskich

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników, doktorantów i studentów Wydziału na kolejne comiesięczne seminarium naukowe POB1.

Czerwcowe seminarium odbędzie się w trybie zdalnym w środę 30 czerwca 2021 roku o godzinie 15:00. Prelegentem będzie Przewodniczący Rady Dyscypliny Nauk o Zdrowiu na Wydziale Zdrowia Publicznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, wybitny specjalista zdrowia publicznego - prof. ŚUM dr hab. Piotr Romaniuk.

Temat wystąpienia to: Skutki pandemii COVID-19 dla Systemu Ochrony Zdrowia w Polsce i w wybranych państwach europejskich.

Seminarium poprowadzi dr hab. Marek Niezabitowski prof. PŚ

Z pracami naukowymi prof. P. Romaniuka zapoznać się można na stronach bazy danych PubMed  lub poprzez portal Researchgate

Link do spotkania:

Topic: Marek Niezabitowski's Zoom Meeting - Wykład prof. Piotra Romaniuka

Time: Jun 30, 2021 03:00 PM Warsaw

Join Zoom Meeting

Meeting ID: 961 2699 5959

Passcode: 246620

Przewidywany czas trwania spotkania to 1h 15 min.

Serdecznie zapraszamy do udziału !

Pokaż wszystkie