Start - Wydarzenia

Otwarte spotkanie z autorem książki "SPEED bez granic"
Priorytetowy Obszar Badawczy 5
Automatyzacja procesów i Przemysł 4.0
Cykl spotkań – Gość Specjalny
11.02.2021 15.00 – 17.00
Zapraszamy na otwarte spotkanie z dr. Aleksandrem Poniewierskim, autorem książki SPEED bez granic, która stała się bestsellerem światowym, a w 2020 przetłumaczonym na język polski.
Podczas spotkania, po wystąpieniu Pana dra Aleksandra Poniewierskiego, możliwe będzie zadawane pytań dotyczących książki, praktyki przemysłowej, a przede wszystkim przewidywanych kierunków rozwoju technologicznego polskich firm.
Dr Aleksander Poniewierski jest globalnym liderem cyfryzacji i nowych technologii w jednej z największych międzynarodowych firm świadczących usługi profesjonalne i konsultingowe. Odpowiada za prowadzenie praktyki doradczej ukierunkowanej na rozwój strategii, projektowanie, wdrażanie, optymalizację procesów, innowacyjność modeli biznesowych oraz bezpieczeństwo i ochronę danych dla głównych klientów firmy na świecie. Jest uznanym na świecie ekspertem w dziedzinie bezpieczeństwa cybernetycznego i ochrony infrastruktury krytycznej.
W roku 2020 otrzymał tytuł World IoT Leader of the Year, nagrodę przyznawana przez międzynarodową społeczność nowych technologii. W tym roku mianowanych było ponad 600 firm do tego tytułu. Ostatecznie w finale znalazło się 25 liderów najnowocześniejszych technologii, wśród nich liderzy takich firm jak Google, IBM, Amazon, Simens, Microsoft, Accenture, Apple itp.
Passcode: 454290
Wydarzenia
Pokaż wszystkieZajęcia warsztatowe w ramach cyklu „Kalejdoskop Elektroniki” dla uczniów Technikum im. Mikołaja Kopernika w Rudzie Śląskiej
warsztaty Deep Learning Recommender Systems prowadzone przez dr inż. Piotra Bigaja z oddziału Warszawskiego firmy NVIDIA
Zajęcia w ramach cyklu „Kalejdoskop Elektroniki” dla uczniów I Liceum Ogólnokształcącego w Cieszynie
Seminarium POB1 - wtorek, 29.03.2022 o godz.16:30, gościem będzie Prof. Mohsen Akbari z University of Victoria, Canada
ERASMUS+ program - information meeting/ Spotkanie informacyjne programu ERASMUS+ 11 marca 2022r.
Seminarium POB1 -19 stycznia 2022- gościem będzie dr hab. inż. Przemysław Biecek, prof. PW & UW.
Inżynieria Lotnicza i Kosmiczna - studia II-go stopnia, spotkanie informacyjne - 18 stycznia 2022r. o godzinie 15.00 na platformie zoom.
Zaproszenie na spotkanie informacyjne na temat studiów magisterskich na kierunku Control, Electronic, and Information Engineering (Makrokierunek) 3-go grudnia (piątek) o godz 17:00.
Uwaga! rekrutacja programu Seeds for the Future została przedłużona do 7 listopada br.- Ostatni dzień składania zgłoszeń do programu Seeds For The Future Polska!
Zwiedzanie laboratoriów oraz zajęcia warsztatowe w ramach „Kalejdoskopu Elektroniki” na Wydziale AEI w dniu 4 listopada 2021r.
Gala ogłoszenia wyników Konkursu Prac Dyplomowych pod patronatem IEEE 2021 -20 października 2021 od godz. 15.45.
13 października - Rekrutacja i stoisko promocyjne Stowarzyszenia Studentów BEST Gliwice na Wydziale AEI
30 czerwca 2021r. Seminarium POB1 nt: Skutki pandemii COVID-19 dla Systemu Ochrony Zdrowia w Polsce i w wybranych państwach europejskich
Cykl zdalnych wykładów eksperckich w dniach 25 – 28 czerwca nt. „GPU Computing”, które wygłosi Prof. Che-Lun Hung z Institute Industrial z National Yang Ming University z Taipei na Tajwanie.
Współpraca:

Santander Universidades to jeden z fundamentów społecznego zaangażowania Banku Zachodniego BZWBK oraz Grupy Santander.
Współpraca:

Santander Universidades to jeden z fundamentów społecznego zaangażowania Banku Zachodniego BZWBK oraz Grupy Santander.