A A+ A++
do 16:00
Microsoft Teams
Autor: Sławomir Bednarz Publikacja: 24.02.2021 Aktualizacja: 24.02.2021

Wykład “KP Labs – od nauki do kosmosu i z powrotem”

Serdecznie zapraszamy na wykład w ramach Dni z Pracodawcą.
Temat wykładu “KP Labs – od nauki do kosmosu i z powrotem”,
Pan Marek Krawczyk przedstawi  technologie związane z przetwarzaniem zdjęć hiperspektralnych na orbicie.
Spotkanie  z KP Labs  w aplikacji Microsoft Teams
03.02.2021, godz. 15.00-16.00
Dni z Pracodawcą to  forma nawiązania kontaktu ze studentami Wydziału, zaprezentowania bieżących potrzeb rynkowych oraz trendów technologicznych, promocji swojej firmy jako potencjalnego pracodawcy.
Daje także możliwość nawiązania współpracy ze studentami i samym Wydziałem, a także stwarza szanse na pozyskanie przyszłych pracowników

Pokaż wszystkie