U W A G A

STUDENCI KIERUNKU A R C H I T E K T U R A

UBIEGAJĄCY SIĘ O WYJAZD NA  S T U D I A   W SEMESTRZE LETNIM  2021/2022 W  RAMACH PROGRAMU   E R A S M U S +

REKRUTACJA WYDZIAŁOWA ODBYWA SIĘ  ZDALNIE W TERMINIE 18 - 22 PAŹDZERNIKA 2021 ROKU. Chętni proszeni są o przesłanie  formularza aplikacyjnego kandydata na studia – załącznik 1 na adres mailowy:  joanna.serdynska@polsl.pl

• Aplikacje proszę przesyłać w formie edytowalnej
  • W nazwie pliku proszę wpisać nazwisko i imię kandydata.

Lista uczelni przyjmujących – załącznik 2. Proszę zwrócić uwagę na:

• liczbę już zakwalifikowanych studentów (kolumna H) która musi być mniejsza niż deklarowana przez uczelnię przyjmującą liczba akceptowanych studentów (kolumna G)
  • liczbę miesięcy przypadającą na studenta 5 mies = 1 semestr, 10 mies. = 2 semestry (kolumna G)
  • cykl studiów, dla którego przeznaczony jest wyjazd na wymianę (kolumna H).
  • wymagane kompetencje językowe (kolumna F)

KRYTERIA NABORU

Elementami branymi pod uwagę w procesie rekrutacji są:

1. Średnia ocen, co najmniej:

- 4,0 (z całego dotychczasowego przebiegu studiów) dla studentów studiów I stopnia

- 4,7 (średnia ze studiów I stopnia) dla studentów studiów II stopnia

1. Potwierdzona znajomość języka obcego na poziomie wymaganym przez uczelnię przyjmującą/firmę przyjmującą. Obowiązkiem aplikującego jest posiadanie certyfikatu językowego wymaganego przez wybraną uczelnię/firmę. Certyfikat językowy z angielskiego jest gwarantowany w programie studiów – nie wymaga się żadnych dodatkowych certyfikatów potwierdzających znajomość języka angielskiego.
  2. Potwierdzone odpowiednimi dokumentami:

- udział / wyróżnienia / nagrody w konkursach architektonicznych,

- osiągnięcia organizacyjne w działalności na rzecz Wydziału,

- inne wybitne osiągnięcia.

- potwierdzona znajomość języka kraju przyjmującego (o ile jest inny, niż określony w wymaganiach językowych dla danej uczelni).

Formularz aplikacyjny ... Pobierz
Uczelnie partnerskie ... Pobierz