Grafika zapraszająca do publikowania w Special Issue w czasopiśmie Energies
Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 24.01.2023

Zaproszenie do publikowania w Special Issue w czasopiśmie Energies

Redaktorzy specjalnego wydania czasopisma Energies (MDPI) "Energy Transformation from the Perspectives of the Individual Citizen and the Market" dr Kinga Stecuła (Wydział Organizacji i Zarządzania), dr inż. Katarzyna Markowska, prof. PŚ (Wydział Transportu i Inżynierii Lotniczej) oraz dr inż. Artur Dyczko (Instytut Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią PAN) zapraszają do publikowania artykułów.

Czasopismo o wartości Impact Factor 3,252 posiada obecnie 140 punktów Ministerialnych.

Informacje o tematyce Special Issue oraz sposobie przygotowania artykułu znajdują się na stronie: https://www.mdpi.com/journal/energies/special_issues/O46Q11B3J2

Słowa kluczowe wydania specjalnego:

• transformacja energetyczna
  • odnawialne źródła energii