Autor: Aleksandra Weber     Publikacja: 31.05.2021

Wybory do Uczelnianej Rady Samorządu Doktorantów

Wybory do URSD odbędą się 14 i 15 czerwca. Formularze zgłoszeniowe z kandydaturą należy przesyłać do 7 czerwca 2021 roku.

Doktoranci zainteresowani kandydowaniem do Uczelnianej Rady Samorządu Doktorantów są proszeni o przesłanie podpisanego formularza zgłoszeniowego w formie skanu na adres mailowy:  amadeus.jagiela-zajac@polsl.pl do 7 czerwca 2021 roku. Formularz jest dostępny w zakładce „Wybory” na stronie internetowej URSD doktoranci.polsl.pl.

7 czerwca listy z kandydatami zostaną przekazane w celu ich upublicznienia do Przewodniczących Zebrań Wyborczych na wydziałach Politechniki Śląskiej. Przedstawiciele doktorantów otrzymają karty wyborcze oraz instrukcje przeprowadzenia wyborów.

Wybory do Uczelnianej Rady Samorządu Doktorantów przedstawicieli do Rad Wydziałów odbędą się 14 i 15 czerwca w godzinach określonych przez przedstawiciela doktorantów na danym wydziale.

Wyniki zostaną ogłoszone 15 czerwca, natomiast termin składania protestów oraz stwierdzenie prawomocności wyborów wyznaczono na 22 czerwca.

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie