2023-06-02-baner-wolontariusze-2023-noc-naukowców-politechnika-śląska-v2
Autor: Anna Orłowska     Publikacja: 07.06.2023

Wolontariusze poszukiwani! Noc Naukowców Politechniki Śląskiej 2023

Noc Naukowców Politechniki Śląskiej to niezwykłe wydarzenie, podczas którego każdy może przekonać się, jak bardzo fascynujący jest świat nauki. To też największe popularnonaukowe przedsięwzięcie na naszej uczelni, którego organizacja wymaga zaangażowania wielu osób – w tym wolontariuszy.

Jeśli chcesz przekonać się, jak wygląda tworzenie popularnonaukowego wydarzenia „od kuchni”, a także zdobyć w tym zakresie doświadczenie, zgłoś udział w wolontariacie Nocy Naukowców. Rejestracja jest możliwa za pośrednictwem formularza, dostępnego na stronie: https://nocnaukowcow.com.pl/wolontariat/ i potrwa do 17 września 2023 r.

Warunkiem udziału w wolontariacie jest ukończenie 18. roku życia. Wolontariuszami mogą zostać zarówno członkowie społeczności Politechniki Śląskiej, jak i osoby niezwiązane z naszą uczelnią, np. studenci innych uczelni w regionie, a także seniorzy.

W ramach przygotowań do Nocy Naukowców wolontariusze uczestniczą w dwóch spotkaniach z koordynatorem wydarzenia, podczas których poznają zasady dotyczące organizacji, w tym m.in. miejsce i czas trwania poszczególnych aktywności zaplanowanych w czterech kampusach Politechniki Śląskiej:Gliwicach, Katowicach, Zabrzu i Rybniku.

Jeśli masz pytania dotyczące wolontariatu Nocy Naukowców, skontaktuj się z nami: nocnaukowcow@polsl.pl bądź telefonicznie 32 400 30 66

wolontariusze kwadrat

Regulamin wolontariatu Nocy Naukowców Politechniki Śląskiej: https://nocnaukowcow.com.pl/wp-content/uploads/2023/06/Regulamin-wolontariatu-NN23.pdf