Autor: Aleksandra Weber     Publikacja: 26.04.2021

Weź udział w XVI edycji Nocy Naukowców

Pracownicy naukowi, studenci oraz doktoranci do 7 maja mogą zgłaszać aktywności do XVI edycji Nocy Naukowców Politechniki Śląskiej 2021.

Tegoroczna Noc Naukowców odbędzie się 9 października w godzinach od 15:00 do 22:00 w formie hybrydowej. Wszyscy młodsi i starsi miłośnicy nauki będą mogli wziąć udział w pokazach oraz eksperymentach, grach i konkursach, a także poznać tajniki pracy naukowców.

Pracownicy naukowi, doktoranci oraz studenci, którzy chcą zaprezentować aktywności podczas wydarzenia mogą przesyłać zgłoszenia za pośrednictwem formularza do 7 maja.

Szczegółowe informacje dotyczące rejestracji naukowców oraz sposobu zgłoszenia aktywności są dostępne na stronie www.nocnaukowcow.com.pl.

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie