Banner Eureca Pro
Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 30.09.2021

Warsztaty dla pracowników administracji w ramach EURECA-PRO Week

W ramach EURECA-PRO Week na Politechnice Śląskiej pracownicy administracji akademickiej mogą wziąć udział w treningu kompetencji międzykulturowych „Dla rozwoju własnego i Innych”. Rozpoczęto rejestrację na spotkanie.

EURECA-PRO Week to niezwykła okazja do poznania zadań i celów European University Alliance on Responsible Consumption and Production – konsorcjum stworzonego przez 7 uczelni partnerskich: Politechnikę Śląską oraz University of Leoben (Austria), Technical University Freiberg (Niemcy), University of Petrosani (Rumunia), University of Leon (Hiszpania), Technical University of Crete (Grecja), Mittweida University of Applied Sciences (Niemcy).

W czasie tygodnia EURECA-PRO przygotowano warsztaty skierowane do pracowników administracji akademickiej, które poprowadzi prof. dr hab. Przemysław Gębal. Będą poświęcone kompetencjom międzykulturowym, wzmacniającym współpracę z partnerami zagranicznymi.

Termin: 05.10.2021 r. (wtorek), godz. 14:00-15:30

Forma: online

Zapraszamy do rejestracji na wydarzenie. Obowiązuje limit liczby uczestników: 20 osób.

FORMULARZ REJESTRACYJNY