Na zdjęciu widzimy młodego mężczyznę siedzącego przed otwartym laptopem. Na ekranie monitora jest młoda kobieta w słuchawkach z mikrofonem. Na stole, na którym stoi laptop leży aparat fotograficzny, filiżanka z kawą oraz stoi kwiatek w białej doniczce
Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 02.11.2021

Szkolenia z zakresu wnioskowania i realizacji projektów

Centrum Zarządzania Projektami zaprasza nauczycieli akademickich, doktorantów, studentów oraz pracowników administracyjnych na szkolenie z zakresu wnioskowania i realizacji projektów. Spotkanie odbędzie się 18 listopada 2021 (czwartek) na platformie ZOOM.

Szkolenie składa się z dwóch modułów, możliwy jest udział w obu modułach łącznie lub rozdzielnie w zależności od preferencji. Zgłoszenia do udziału przyjmowane są mailowo do dnia: 16.11.2021 na adres: CZP1-SZKOLENIA@polsl.pl. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko oraz moduł/moduły w którym chcą Państwo wziąć udział.

Agenda Szkolenia Agenda Szkolenia 18.11.21 Pobierz