Autor: Aleksandra Wojaczek     Publikacja: 19.04.2021     Aktualizacja: 22.04.2021

Kolejna dyskusja w ramach cyklu „Spotkania z Przemysłem”

Wirtualne zwiedzanie firmy ASTOR, prezentacja działań i propozycji wspólnych badań oraz projektów, a także szkoleń i edukacji – to tylko niektóre z zagadnień, jakie zostaną poruszone w trakcie kolejnej dyskusji w ramach cyklu „Spotkania z Przemysłem”, realizowanego przez naukowców Priorytetowego Obszaru Badawczego 5: automatyzacja procesów i Przemysł 4.0.

Spotkanie online odbędzie się w czwartek, 22 kwietnia o godz. 14:00 i potrwa około 1,5 godziny. W jego trakcie głos zabierze m.in. Małgorzata Hadwiczak – dyrektor firmy ASTOR, której poświęcona zostanie dyskusja.

Spotkanie będzie dostępne za pośrednictwem platformy Zoom (Meeting ID: 959 4742 5688, Passcode: 186025).

Szczegółowe informacje, dotyczące aktualnych działań, realizowanych w ramach POB5 zamieszczone zostały w zaktualizowanym kalendarium na stronie https://www.polsl.pl/pob5/.

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie