Na zdjęciu widzimy plakat zapraszający na spektakle. Na czerwono zielonym tle widzimy postaci z bajki piękna i bestia oraz napisy z tytułami spektakli
Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 24.11.2021

Spektakle dla dzieci w CKS Mrowisko

CKS Mrowisko i Narodowy Teatr Edukacji z Wrocławia zapraszają na spektakle teatralne dla dzieci. Przedstawienia odbędą się 5 grudnia 2021 roku w Mrowisku.

Dla najmłodszych przygotowano trzy spektakle w różnych godzinach:

• 11.00 – „Piękna i bestia”
  • 14:00 – „Nasz Mikołajek”
  • 17:00 – „Opowieść Wigilijna”

Bilety w cenie 35,00 zł można telefonicznie zamawiać w Biurze Spraw Socjalnych pod nr tel.:

22-15 - spektakl „Piękna i bestia”

20-78 - spektakl „Nasz Mikołajek”

26-02 - spektakl „Opowieść Wigilijna"

Uczestnicy skorzystają z dofinansowania ze środków Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.