Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 21.09.2021     Aktualizacja: 24.09.2021

Specjalna oferta Santander Bank Polska dla pracowników Politechniki Śląskiej

Pracownicy Politechniki Śląskiej mogą skorzystać ze specjalnej oferty przygotowanej przez Santander Bank Polska. Propozycja jest dedykowana osobom zatrudnionym na podstawie umowy o pracę lub mianowania. 

Grupa Santander stawia na edukację, a dzięki zaangażowaniu w szkolnictwo wyższe za pośrednictwem Santander Universidades, grupa została uznana za firmę najsilniej inwestującą w Edukację na świecie (Raport Varkey / UNESCO / Fortune 500).

Relacje ze środowiskiem akademickim oraz wsparcie w rozwoju na polu zawodowym jak i prywatnym, są dla grupy ważne. Dlatego też przygotowano ofertę dla pracowników Politechniki Śląskiej. Osoby zainteresowane mogą przyjść do Oddziału 5 Santander Bank Polska S.A. w Gliwicach, który mieści się przy ul. Zwycięstwa 53-53A. Można też kontaktować się telefonicznie pod numerem 519 347 338, adres email. krzysztof.pakcinski@santander.pl.

 

Regulamin promocji dla pracowników Regulamin promocji dla pracowników PŚ Pobierz

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie