Plakat a na nim zdjęcie dziewczynki i kolorowe rysunki
Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 01.06.2023     Aktualizacja: 02.06.2023

Rejestracja aktywności na Politechnikę Juniora i Seniora w roku akademickim 2023/2024

Zapraszamy pracowników oraz studentów Politechniki Śląskiej do zgłaszania propozycji aktywności popularnonaukowych w ramach Politechniki Juniora i Seniora. Spotkania są okazją do przekazania wiedzy i dzielenia się naukową pasją zarówno z młodszymi, jak i starszymi uczestnikami zajęć.

Politechnika Juniora i Seniora to zajęcia skierowane dla dzieci oraz ich rodziców lub opiekunów. Podczas spotkań z naukowcami uczestnicy aktywności popularnonaukowych poznają poprzez zabawę naukowe zagadnienia. Zapraszamy do zgłaszania propozycji aktywności popularnonaukowych w formie stacjonarnych warsztatów lub stacjonarnego wykładu interaktywnego. W zajęciach uczestniczą dzieci w 2 grupach wiekowych: 6-9 lat oraz 10-12 lat.

Planowane terminy zajęć w roku akademickim 2022/2023:

• 21.10.2023
  • 18.11.2023
  • 20.01.2024
  • 23.03.2024
  • 20.04.2024

Propozycję aktywności można zgłosić za pośrednictwem formularza rejestracyjnego: https://www.polsl.pl/rjo7-cpn/rejestracja-aktywnosci-w-ramach-programu-politechniki-juniora-i-seniora/

Pytania w sprawie zajęć w ramach Politechniki Juniora i Seniora można kierować na adres mailowy pjs@polsl.pl