Autor: Aleksandra Weber     Publikacja: 19.04.2021

Ogólnopolski Dzień Otwarty dla Dziewczyn online

Coraz więcej absolwentek szkół ponadpodstawowych decyduje się na studia w obszarze nauk ścisłych i inżynieryjnych. Ogólnopolski Dzień Otwarty dla Dziewczyn poświęcony studiom z zakresu nowych technologii oraz kierunkom przyszłości odbędzie się 22 kwietnia online. Politechnika Śląska jest partnerem wydarzenia. 

Przedsięwzięcie jest skierowane do tegorocznych maturzystek i maturzystów, którzy poszukują właściwego kierunku studiów, a także nauczycieli oraz edukatorów. W wyborze ścieżki edukacji mogą pomóc spotkania w ramach Ogólnopolskiego Dnia Otwartego dla Dziewczyn, odbywającego się 22 kwietnia pod hasłem Kierunki Przyszłości 2021.

W ramach wydarzenia odbędą się m.in. krótkie debaty ze studentkami i przedstawicielkami firm technologicznych, rozmowy na temat kierunków technicznych i ścisłych. Dostępna będzie także strefa mentoringowa oraz strefa kariery z wirtualnymi stosikami uczelni technicznych i wydziałów ścisłych z całej Polski.

Rejestracji można dokonać za pośrednictwem platformy dostępnej na stronie internetowej Dziewczyny na Politechniki.

Program wydarzenia 

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie