Autor: Aleksandra Weber     Publikacja: 13.05.2021

„Moja Politechnika” – konkurs plastyczny dla dzieci

Organizacja Zakładowa NSZZ „Solidarność” Politechniki Śląskiej organizuje konkurs plastyczny dla dzieci i wnuków wszystkich pracowników, byłych pracowników i doktorantów Politechniki Śląskiej. JM Rektor Politechniki Śląskiej prof. dr hab. inż. Arkadiusz Mężyk objął honorowy patronat nad przedsięwzięciem.

Konkurs jest organizowany w trzech kategoriach wiekowych:

- dzieci przedszkolne;

- dzieci klas 1-3 szkoły podstawowej;

- dzieci klas 4-6 szkoły podstawowej.

Prace konkursowe należy składać wraz z wypełnioną i podpisaną kartą zgłoszeniową, dostępną na stronie Związku w zakładce Konkurs w dniach od 6 do 29 maja 2021 roku. Na uczestników czekają nagrody i wyróżnienia. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w pierwszej połowie czerwca 2021 roku.

Konkurs został objęty honorowym patronatem JM Rektora Politechniki Śląskiej prof. dr. hab. inż. Arkadiusza Mężyka.

Szczegółowy regulamin konkursu jest dostępny na stronie Związku w zakładce Konkurs.