Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 17.01.2022     Aktualizacja: 24.01.2022

Konkurs "STEM Innovation Contest" w ramach EURECA-PRO

Rozpoczęła się rejestracja do pierwszej edycji konkursu "STEM Innovation Contest" organizowanego w ramach EURECA-PRO. Jego celem jest zaangażowanie studentów w tworzenie kreatywnych projektów, rozwiązujących rzeczywiste problemy we współpracy z branżami związanymi ze STEM ("Science, Technology, Engineering, and Mathematics").

Konkurs skierowany jest do studentów studiów I oraz II stopnia z siedmiu uniwersytetów partnerskich EURECA-PRO. Ma on promować inwencję i umiejętność rozwiązywania problemów poprzez wspólną pracę studentów przy wsparciu multidyscyplinarnych naukowców STEM pełniących rolę mentorów. Zespoły studenckie i mentorzy mogą rejestrować się online do 31 stycznia 2022 roku. Więcej informacji w regulaminie konkursu oraz na stronie STEM Innovation Contest - EURECA-PRO (eurecapro.eu)

Link do rejestracji: https://docs.google.com/forms/d/19x3H6RDREbMCoT5wNTKvIQDDlML1ZUCXBlEIgPr7ASw/edit

EURECA_PRO_STEM_Innovation_Contest-Rules-and-Requirements EURECA_PRO_STEM_Innovation_Contest-Rules-and-Requirements Pobierz

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie