Na zdjęciu widzimy grafikę po angielsku zapraszającą na spotkanie wielkanocne
Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 14.03.2023

International Easter Meeting

Komitet Organizacyjny Spotkań Międzynarodowych po raz kolejny zaprasza studentów cudzoziemców na International Easter Meeting. Wspólne świętowanie odbędzie się 22 marca 2023 roku w Klubie Studenckim SPIRALA.

To już kolejne spotkanie świąteczne dla studentów cudzoziemców. Wydarzenie to cieszy się ogromną popularnością i jest okazją do integracji i poznania swoich zagranicznych kolegów. Organizatorzy w ten sposób chcą dać studentom zagranicznym przedsmak atmosfery polskiej Wielkanocy, zaprosić ich do wspólnego stołu i pokazać bogactwo kulturowe polskich tradycji świątecznych.

Zainteresowani studenci zapisują się u swoich lektorek języka polskiego.

Świętujmy razem! Let’s celebrate together!