Autor: Aleksandra Wojaczek     Publikacja: 28.06.2021

Interdyscyplinarne spotkanie w ramach POB5

Lingwistyka, cyfryzacja oraz edukacja językowa to tematy interdyscyplinarnej konferencji organizowanej w ramach Priorytetowego Obszaru Badawczego 5: Automatyzacja procesów i Przemysł 4.0. Spotkanie odbędzie się 1 lipca 2021 roku o godz. 15:00.

Podczas spotkania Przemysł 4.0 – Lingwistyka zaplanowano trzy wystąpienia, prowadzone przez przedstawicieli Politechniki Śląskiej oraz przedsiębiorstw.  Poruszane w nich zagadnienia będą dotyczyły m.in. cyfryzacji w małych i średnich przedsiębiorstwach, badań medycznych i neurobiologicznych w kontekście rozwoju koncepcji edukacji językowej oraz współcześnie stosowanego podejścia dydaktycznego w odniesieniu do zaangażowania uczących się języka obcego.

Konferencja odbędzie się za pośrednictwem platformy Zoom  (Meeting ID: 995 4253 3101, Passcode: 919820) 1 lipca o godz. 15:00.

Priorytetowy Obszar Badawczy 5: Automatyzacja procesów i Przemysł 4.0

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie