banner
Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 27.09.2021     Aktualizacja: 30.09.2021

Inauguracja roku akademickiego 2021/2022

Rektor Politechniki Śląskiej oraz Senat Uczelni mają zaszczyt zaprosić na Uroczystą inaugurację roku akademickiego 2021/2022. Uroczystość połączona będzie z nadaniem tytułu Doctora Honoris Causa prof. Jurijowi Bobalo.

Inauguracja odbędzie się 1 października 2021 roku o godzinie 11:00 w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej przy ul. Konarskiego 18B w Gliwicach. Msza św. w intencji pracowników i studentów Politechniki Śląskiej odbędzie się także 1 października o godz. 18:00 w Katedrze pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Gliwicach.

Transmisja z inauguracji dostępna będzie w serwisie YouTube Politechniki Śląskiej  https://youtu.be/lrtjARoVdnw