Na zdjęciu widzimy plakat zapraszający na dzień otwarty

Dzień Otwarty Wydziału Inżynierii Biomedycznej

23 marca 2023 roku odbędzie się Dzień Otwarty Wydziału Inżynierii Biomedycznej Politechniki Śląskiej. W ramach wydarzenia przygotowano dla uczniów oraz nauczycieli szereg atrakcji.

Dzień Otwarty Wydziału Inżynierii Biomedycznej odbędzie w dwóch turach:

I tura – od godz. 9:00 do 11:15,

II tura – od godz. 11:30 do 13:45 (wykład z godz. 11:30 będzie transmitowany na kanale YouTube wydziału).

W ramach imprezy oprócz wykładu będzie można zwiedzić nowoczesne laboratoria Europejskiego Centrum Innowacyjnych Technologii dla Zdrowia, zapoznać się z ofertą dydaktyczną czy porozmawiać ze studentami wydziału.

Więcej informacji na stronie:  Dzień Otwarty Wydziału Inżynierii Biomedycznej 23 marca 2023 | Wydział Inżynierii Biomedycznej (polsl.pl).