Na zdjęciu widzimy fioletowo- niebieską grafikę z napisami Zapraszamy na dzień otwarty
Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 28.10.2022

Dzień Otwarty Instytutu Fizyki

23 listopada 2022 roku odbędzie się Dzień Otwarty Instytutu Fizyki. Organizatorzy zapraszają uczniów szkół ponadpodstawowych wraz z nauczycielami.

Myślisz o studiowaniu fizyki technicznej na Politechnice Śląskiej? Przyjdź 23 listopada na Dzień Otwarty Instytutu Fizyki. W programie liczne wydarzenia:

• wykład popularnonaukowy
  • prezentacja oferty kształcenia
  • demonstracje i eksperymenty fizyczne
  • spotkania ze studentami i wykładowcami
  • prezentacja kół naukowych
  • spotkania z naszymi firmami partnerskimi
  • zwiedzanie laboratoriów i pomieszczeń Instytutu Fizyki

Organizatorzy czekają w Centrum Nowych Technologii, przy ul. Konarskiego 22B, w godzinach 10.00-13.00. Grupy zainteresowane udziałem w wydarzeniu prosimy o kontakt: justyna.juszczyk-synowiec@polsl.pl. Więcej informacji na stronie: Politechnika Śląska | Aktualności (polsl.pl)