Platforma Targi Pracy
Autor: Aleksandra Wojaczek     Publikacja: 15.04.2021

Czwarty dzień szkoleń 23. Inżynierskich Targów Pracy, Przedsiębiorczości i Technologii

Tajniki pracy programisty, nowoczesne aplikacje, kierunek DevOps – to tylko niektóre z tematów czwartego dnia szkoleń, zorganizowanych w ramach 23. Inżynierskich Targów Pracy, Przedsiębiorczości i Technologii na Politechnice Śląskiej.

Cykl szkoleń 15 kwietnia rozpocznie o godz. 09:00 webinar poprowadzony przez przedstawicieli Politechniki Śląskiej, poświęcony efektywnej komunikacji interpersonalnej z elementami asertywności.

Firma COIG poprowadzi dwa spotkania: jedno z nich będzie poświęcone nowoczesnym aplikacjom internetowym (w godz. 10:00 – 11:45), drugie będzie dotyczyło przedstawienia projektów informatycznych firmy (w godz. 12:00-12:30).

O godzinie 12:00 rozpocznie się także szkolenie pt. „Programista PLC – jak sprawić, by maszyna ożyła”, w którym o tajnikach pracy programisty opowiedzą przedstawiciele firmy Propoin. Zagadnienia związane z IT zostaną również poruszone w webinarach: „Kierunek DevOps – programowalna infrastruktura IT” firmy Tauron  (od 13:00 do 14:00) oraz „Hardware – możliwości rozwoju i pracy” ZF (od 10:00 do 11:00).

Na spotkanie w godzinach od 13:00 do 14:00 zapraszają także pracownicy APA Group, którzy zaprezentują możliwości pracy w firmie. Cykl szkoleń zakończy MAIKGROUP spotkaniem „Tworzenie doświadczeń klientów w projektach zawodowych” odbywającym się od 15:30 do 17:30.

Harmonogram szkoleń jest dostępny na stronie Inżynierskich Targów Pracy, Przedsiębiorczości i Technologii.

Platforma Inżynierskich Targów Pracy, Przedsiębiorczości i Technologii