Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 19.05.2022

CirCOOL Summerschool 2022

Montanuniversität Leoben w Austrii zaprasza na letnią szkołę CirCOOL Summerschool 2022. Szkoła odbędzie się w dniach 18-22 lipca 2022 roku.  

Montanuniversität Leoben w Austrii zaprasza na CirCOOL Summerschool 2022 - Responsible Material Flow. W letniej szkole mogą wziąć udział studenci wszystkich programów studiów i wszystkich cykli kształcenia, uczący się na jednej z uczelni partnerskich EURECA-PRO.

Termin rejestracji: wtorek 31 maja 2022 r., godz. 12.00
Przygotowanie online: od 4 lipca 2022 r.
Zajęcia na miejscu: 18-22 lipca 2022 r.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://international.unileoben.ac.at/en/welcome-to-leoben/summer-schools-at-mul

Formularz zgłoszeniowy i broszurę informacyjną na temat dokumentów zgłoszeniowych można znaleźć na stronie: https://oc.unileoben.ac.at/index.php/s/66T4eVjYn2ShTEk#pdfviewer

Prosimy o przesłanie wszystkich dokumentów aplikacyjnych w jednym mailu z tematem: Zgłoszenie do CirCOOL 2022, na adres: international@unileoben.ac.at. Rozpatrywane będą tylko kompletne wnioski.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt na adres bianca.sieberer@unileoben.ac.at.

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie