Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 19.01.2022
Na czarno białym zdjęciu widzimy laureata nagrody.

Absolwent Politechniki Śląskiej otrzymał Paszport POLITYKI 2021

Tomasz Konrad Ostafin absolwent Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej otrzymał Paszport POLITYKI 2021. Nagrodę przyznano w kategorii Kultura cyfrowa.

18 stycznia po raz kolejny przyznano Paszporty "Polityki". Wśród nagrodzonych znalazł się absolwent Politechniki Śląskiej Tomasz Konrad Ostafin. Nagrodę przyznano - za umiejętność budowania pięknych światów z papieru i światła, na pograniczu sfer materii i wyobraźni, sklejonych w jedność magicznym kunsztem. Za wytrwałość, konsekwencję i wrażliwość.

Tomasz Konrad Ostafin jest absolwentem Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej, urodził się i mieszka w Bytomiu. Doświadczenie zdobywał, tworząc małe gry flashowe: „Mosquito&Cow” (2011 r.) oraz „Paperway” (2008 r.). W 2015 r. założył działającą do dziś firmę Petums, zajmującą się wizualizacjami architektonicznymi 3D, m.in. domów, osiedli.

Więcej informacji na stronie Kultura cyfrowa: Tomasz Konrad Ostafin z Paszportem POLITYKI | Tomasz Konrad Ostafin - Polityka.pl

Zdjęcie Leszek Zych POLITYKA